SmackDown (25.02.2011)
Dodane przez RKO dnia Luty 28 2011 15:38:47
(SmackDown) To już 601. odcinek Smackdown. Jak wiemy Dolph Ziggler jest zwolniony, ale dziś również było ciekawie.

Teddy Long w swoim biurze. Powiedział, że chce dać Vickie szansę, choć Ziggler był odpowiedzialny za atak na niego. Dziś Vickie w drużynie z Drewem McIntyre zmierzą się z Edgem i Kelly Kelly. Jeśli drużyna Vickie przegra, to pani Guerrero zostanie zwolniona!

Walka nr 1
Kane - Rey Mysterio

Od ataku zaczął Kane, który wymierzył niski Dropkick. 2 count. Rey chciał wykonać Hurricanranę, ale Kane złapał go w pozycji na Tombstone! Jednak zamiast tego po prostu wbił Reya w narożnik, a następnie Powerslam. 2 count. Dźwignia i Backbraker i też 2 count. Kane nagle otrzymał Big Boot w narożniku i znalazł się na linach, ale w porę uciekł z ringu. Rey wykonał mu Baseball Slide, ale nie trafił Senton Splashem i otrzymał Big Boot.
Wracamy po reklamach. W ringu niezmiennie dominował Kane. Rey uwolnił się spod dźwigni, ale i tak otrzymał Sidewalk Slam. 2 count. 2 razy Elbow Drop od Kane'a i też 2 count. Rey skontrował Superplex, zrzucił Kane'a i wykonał Senton Splash i kopniakami powalił potwora, lecz tylko 2 count. Mysterio zdecydował się na skok z trzeciej liny, ale Kane uderzył go w locie. 2 count. Kane nie trafił Flying Clotheslinem, a na dodatek Rey skontrował Chokeslam na Dropkick i Kane na linach. Mysterio wykonał 619, a następnie wszedł na trzecią linę. Kane złapał go na Power Bomb, lecz Rey uwolnił się i wykonał Roullup, po którym uzyskał 3 count.

Zwycięzca: Rey Mysterio przez Pinfall

Po walce Rey cieszył się ze zwycięstwa, ale nagle zagrała muzyka pewnego już seniora i Dusty Rhodes we własnej osobie! Obaj się uściskali. Dusty powiedział, że ich rodziny się lubią i nie popiera tego, co robi Cody. Cody Rhodes ze swoją maską w drodze na ring. Cody nie wiedział, czemu Dusty to robi. Przecież Rey zniszczył jego marzenia. Przez niego nie wystąpił w RR Matchu i EC Matchu. Dusty powiedział, że Cody jeszcze wiele razy być na Wrestlemanii i wyjść z niej, jako champion. Ma on przeprosić Reya. Cody przeprosił ojca i z lekkim zawahaniem przeprosił Reya. Panowie podali sobie ręce. Rey również podał rękę Dusty'emu, a ten jej nie puszczał i wtedy Cody zaatakował Reya! Po chwili ataków Cody'ego na rampie, młody Rhodes zdjął Reyowi maskę, jednak ten zasłonił twarz rękoma!

A na backstage'u Dusty uściskał Cody'ego.

Walka nr 2
Rosa Mendes - Layla (w/ Michelle McCool)

Michelle przy stole komentatorskim.
Walka była wyrównana. Layla zyskała przewagę, gdy Michelle zagadała Rosę i Layla zaatakowała ją od tyłu. Jednak to był koniec walki, ponieważ Michelle rzuciła się na Rosę.

Zwyciężczyni: Rosa Mendes przez DQ

Po walce LayCool kłóciły się, ale jednak razem poszły za kulisy.

Walka nr 3
Kofi Kingston - Jack Swagger

Przed walką pokazano ostatnie RAW, kiedy to Alberto Del Rio zaatakował Kofiego. Kingston walczy z bandażem na ramieniu.
Kilka ciosów od Championa, ale Shoulderblock był mocniejszy i Kofi leży. Kingston przez chwilę był atakowany, lecz Big Boot w rogu i walka znów wyrównana. Ciosy od Kofiego, Superman Punch i Boom Drop. Corner Splash od Kingstona, lecz Swagger zaatakował jego ramię, a potem skupił się na nodze. W ringu Jack za pomocą lin uniknął Trouble in Paradise, a następnie założył Ankle Lock i Kofi odklepał.

Zwycięzca: Jack Swagger przez Submission

A na backstage'u Vickie mówiła do Teddy'ego Longa... A raczej do drzwi do jego biura, żeby zmienił decyzję, lecz nie uzyskała odpowiedzi i odeszła.

Następnie przypomniane zostało ostatnie RAW, kiedy to John Cena rapował do The Rocka.

Na backstage'u Vickie tym razem prosiła Chavo o pomoc, ale ten powiedział, że pamięta, jak musiał usługiwać Vickie i dzisiaj ta poradzi sobie sama.

Na ringu Tony Chimel powiedział, że Teddy Long zakazał The Corre przybywanie przy ringu w trakcie walki.

Walka nr 4
Wade Barrett - The Big Show

Nie trudno domyślić się, że Show od początku walki atakował. Olbrzym jednak nadział się dwa razy na Big Boot w narożniku, co pozwoliło Wade'owi zapiąć Sleeper Hold.
Wracamy po reklamach. W ringu Barrett okładał Showa. Olbrzym odpowiedział Chopami, lecz niski Dropkick i DDT dały Barrettowi 2 count. Za ringiem to Show atakował Barretta, ale Wade pchnął go w metalowy słupek. Barrett chciał wrócić na ring, ale Big Show za nogę wyciągnął go z ringu, a sam tam wrócił. Wade został wyliczony, więc przegrywa.

Zwycięzca: The Big Show przez Count-Out

Po walce Show szykował się jeszcze na Chokeslam, lecz pojawiło się The Corre i Big Show puścił Barretta. Big Show jednak uciekł po krzesło i trzepnął nim Gabriela, jednak reszta The Corre odpuściła sobie atak.

A teraz zostało wyświetlone promo konfrontacji Triple H'a i Undertakera na ostatnim RAW.

Walka nr 5
Mixed Tag Team Match
Edge & Kelly Kelly - Drew McIntyre & Vickie Guerrero

Zaczęli panowie... A właściwie mieli zacząć, bo Edge od razu wpuścił Kelly Kelly, więc Drew zmienił się z Vickie. Kelly Kelly okładała Vickie, a ta miała dość i zmieniła się z McIntyre. Edge musiał zmienić się z Kelly Kelly. Drew jeszcze mówił coś do Kelly Kelly, ale Edge nie chciał czekać i zaatakował Drewa. McIntyre jednak zatrzymał Edge'a wystawiając łokieć. 1 count. Drew przez jakiś czas atakował, ale znów kłócił się z Kelly Kelly, przez co otrzymał Flap Jack. Kilka Clothesline'ów, Bulldog od Edge'a i 2 count. Rated R Superstar nie trafił Spearem i zatrzymał się przed Vickie, lecz ta spoliczkowała go! McIntyre dołożył od siebie Big Boot. Drew szykował się na Future Shock DDT, lecz Edge uwolnił się i wymierzył Edgecuttion. Edge szykował się na Spear, ale Vickie weszła na ring i prosiła go, aby tego nie robił. Jednak Kelly też wbiegła na ring i wymierzyła Vickie Spear! To samo McIntyre'owi zrobił Edge, który uzyskał 3 count, więc żegnamy się z Vickie!

Zwycięzcy: Edge i Kelly Kelly przez Pinfall; Vickie Guerrero jest zwolniona!

Po walce pojawił się Teddy Long, który oficjalnie powiedział, że zapłakana Vickie jest zwolniona! Guerrero prosiła o pomoc sędziego, Bookera T, Cole'a, który obiecał, że porozmawia z Longiem ;D) i zaczepiła nawet kamerzystę. W końcu Vickie weszła na ring i przypomniała Edge'owi te lata, które spędzili razem. Edge powiedział, że nie może jej pomóc, ale ma lepszy pomysł i zaczął śpiewać Na Na Na Na Na Na Na Na Hey Hey Hey Goodbye. Vickie odeszła, a tymczasem pojawił się Alberto Del Rio, który zaatakował Edge'a i założył mu Cross Armbraker! Tym razem nie pojawił się Christian. Kończymy to Smackdown. Jak widzimy, Edge znów dostał lanie na koniec Smackdown od pretendenta.