Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Forum ˇ Gwiazdy RAW ˇ Gwiazdy SmackDown ˇ DIVAWtorek, Maj 18, 2021
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Forum
Galeria
Szukaj
Gwiazdy RAW
Gwiazdy SmackDown
DIVA
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 392
Najnowszy Użytkownik: Queen_Klaudia
Na Forum
Najnowsze Tematy
Forum wymarło?
cheap flower girls d...
evening dresses
Program
przedstaw się
Najciekawsze Tematy
Forum wymarło? [50]
przedstaw się [19]
Gala [7]
Zaprasam <<Surviv... [5]
początki [5]
Banery reklamowe
World Heavyweight Championship
Edge
Obecny mistrz WWE
The Miz
Obecni mistrzowie Tag Team
Justin Gabriel & Heath Slater
Obecny mistrz Interkontynentalny
Kofi Kingston
United States Champions
Daniel Bryan
Obecna Divas Champion
Eve
Nevs
SmackDown (25.02.2011)
Dodane przez RKO dnia luty 28 2011 15:38:47
SmackDown(SmackDown) To już 601. odcinek Smackdown. Jak wiemy Dolph Ziggler jest zwolniony, ale dziś również było ciekawie.

Teddy Long w swoim biurze. Powiedział, że chce dać Vickie szansę, choć Ziggler był odpowiedzialny za atak na niego. Dziś Vickie w drużynie z Drewem McIntyre zmierzą się z Edgem i Kelly Kelly. Jeśli drużyna Vickie przegra, to pani Guerrero zostanie zwolniona!

Walka nr 1
Kane - Rey Mysterio

Od ataku zaczął Kane, który wymierzył niski Dropkick. 2 count. Rey chciał wykonać Hurricanranę, ale Kane złapał go w pozycji na Tombstone! Jednak zamiast tego po prostu wbił Reya w narożnik, a następnie Powerslam. 2 count. Dźwignia i Backbraker i też 2 count. Kane nagle otrzymał Big Boot w narożniku i znalazł się na linach, ale w porę uciekł z ringu. Rey wykonał mu Baseball Slide, ale nie trafił Senton Splashem i otrzymał Big Boot.
Wracamy po reklamach. W ringu niezmiennie dominował Kane. Rey uwolnił się spod dźwigni, ale i tak otrzymał Sidewalk Slam. 2 count. 2 razy Elbow Drop od Kane'a i też 2 count. Rey skontrował Superplex, zrzucił Kane'a i wykonał Senton Splash i kopniakami powalił potwora, lecz tylko 2 count. Mysterio zdecydował się na skok z trzeciej liny, ale Kane uderzył go w locie. 2 count. Kane nie trafił Flying Clotheslinem, a na dodatek Rey skontrował Chokeslam na Dropkick i Kane na linach. Mysterio wykonał 619, a następnie wszedł na trzecią linę. Kane złapał go na Power Bomb, lecz Rey uwolnił się i wykonał Roullup, po którym uzyskał 3 count.

Zwycięzca: Rey Mysterio przez Pinfall

Po walce Rey cieszył się ze zwycięstwa, ale nagle zagrała muzyka pewnego już seniora i Dusty Rhodes we własnej osobie! Obaj się uściskali. Dusty powiedział, że ich rodziny się lubią i nie popiera tego, co robi Cody. Cody Rhodes ze swoją maską w drodze na ring. Cody nie wiedział, czemu Dusty to robi. Przecież Rey zniszczył jego marzenia. Przez niego nie wystąpił w RR Matchu i EC Matchu. Dusty powiedział, że Cody jeszcze wiele razy być na Wrestlemanii i wyjść z niej, jako champion. Ma on przeprosić Reya. Cody przeprosił ojca i z lekkim zawahaniem przeprosił Reya. Panowie podali sobie ręce. Rey również podał rękę Dusty'emu, a ten jej nie puszczał i wtedy Cody zaatakował Reya! Po chwili ataków Cody'ego na rampie, młody Rhodes zdjął Reyowi maskę, jednak ten zasłonił twarz rękoma!

A na backstage'u Dusty uściskał Cody'ego.

Walka nr 2
Rosa Mendes - Layla (w/ Michelle McCool)

Michelle przy stole komentatorskim.
Walka była wyrównana. Layla zyskała przewagę, gdy Michelle zagadała Rosę i Layla zaatakowała ją od tyłu. Jednak to był koniec walki, ponieważ Michelle rzuciła się na Rosę.

Zwyciężczyni: Rosa Mendes przez DQ

Po walce LayCool kłóciły się, ale jednak razem poszły za kulisy.

Walka nr 3
Kofi Kingston - Jack Swagger

Przed walką pokazano ostatnie RAW, kiedy to Alberto Del Rio zaatakował Kofiego. Kingston walczy z bandażem na ramieniu.
Kilka ciosów od Championa, ale Shoulderblock był mocniejszy i Kofi leży. Kingston przez chwilę był atakowany, lecz Big Boot w rogu i walka znów wyrównana. Ciosy od Kofiego, Superman Punch i Boom Drop. Corner Splash od Kingstona, lecz Swagger zaatakował jego ramię, a potem skupił się na nodze. W ringu Jack za pomocą lin uniknął Trouble in Paradise, a następnie założył Ankle Lock i Kofi odklepał.

Zwycięzca: Jack Swagger przez Submission

A na backstage'u Vickie mówiła do Teddy'ego Longa... A raczej do drzwi do jego biura, żeby zmienił decyzję, lecz nie uzyskała odpowiedzi i odeszła.

Następnie przypomniane zostało ostatnie RAW, kiedy to John Cena rapował do The Rocka.

Na backstage'u Vickie tym razem prosiła Chavo o pomoc, ale ten powiedział, że pamięta, jak musiał usługiwać Vickie i dzisiaj ta poradzi sobie sama.

Na ringu Tony Chimel powiedział, że Teddy Long zakazał The Corre przybywanie przy ringu w trakcie walki.

Walka nr 4
Wade Barrett - The Big Show

Nie trudno domyślić się, że Show od początku walki atakował. Olbrzym jednak nadział się dwa razy na Big Boot w narożniku, co pozwoliło Wade'owi zapiąć Sleeper Hold.
Wracamy po reklamach. W ringu Barrett okładał Showa. Olbrzym odpowiedział Chopami, lecz niski Dropkick i DDT dały Barrettowi 2 count. Za ringiem to Show atakował Barretta, ale Wade pchnął go w metalowy słupek. Barrett chciał wrócić na ring, ale Big Show za nogę wyciągnął go z ringu, a sam tam wrócił. Wade został wyliczony, więc przegrywa.

Zwycięzca: The Big Show przez Count-Out

Po walce Show szykował się jeszcze na Chokeslam, lecz pojawiło się The Corre i Big Show puścił Barretta. Big Show jednak uciekł po krzesło i trzepnął nim Gabriela, jednak reszta The Corre odpuściła sobie atak.

A teraz zostało wyświetlone promo konfrontacji Triple H'a i Undertakera na ostatnim RAW.

Walka nr 5
Mixed Tag Team Match
Edge & Kelly Kelly - Drew McIntyre & Vickie Guerrero

Zaczęli panowie... A właściwie mieli zacząć, bo Edge od razu wpuścił Kelly Kelly, więc Drew zmienił się z Vickie. Kelly Kelly okładała Vickie, a ta miała dość i zmieniła się z McIntyre. Edge musiał zmienić się z Kelly Kelly. Drew jeszcze mówił coś do Kelly Kelly, ale Edge nie chciał czekać i zaatakował Drewa. McIntyre jednak zatrzymał Edge'a wystawiając łokieć. 1 count. Drew przez jakiś czas atakował, ale znów kłócił się z Kelly Kelly, przez co otrzymał Flap Jack. Kilka Clothesline'ów, Bulldog od Edge'a i 2 count. Rated R Superstar nie trafił Spearem i zatrzymał się przed Vickie, lecz ta spoliczkowała go! McIntyre dołożył od siebie Big Boot. Drew szykował się na Future Shock DDT, lecz Edge uwolnił się i wymierzył Edgecuttion. Edge szykował się na Spear, ale Vickie weszła na ring i prosiła go, aby tego nie robił. Jednak Kelly też wbiegła na ring i wymierzyła Vickie Spear! To samo McIntyre'owi zrobił Edge, który uzyskał 3 count, więc żegnamy się z Vickie!

Zwycięzcy: Edge i Kelly Kelly przez Pinfall; Vickie Guerrero jest zwolniona!

Po walce pojawił się Teddy Long, który oficjalnie powiedział, że zapłakana Vickie jest zwolniona! Guerrero prosiła o pomoc sędziego, Bookera T, Cole'a, który obiecał, że porozmawia z Longiem ;D) i zaczepiła nawet kamerzystę. W końcu Vickie weszła na ring i przypomniała Edge'owi te lata, które spędzili razem. Edge powiedział, że nie może jej pomóc, ale ma lepszy pomysł i zaczął śpiewać Na Na Na Na Na Na Na Na Hey Hey Hey Goodbye. Vickie odeszła, a tymczasem pojawił się Alberto Del Rio, który zaatakował Edge'a i założył mu Cross Armbraker! Tym razem nie pojawił się Christian. Kończymy to Smackdown. Jak widzimy, Edge znów dostał lanie na koniec Smackdown od pretendenta.
2011!!!
Dodane przez RKO dnia styczeń 01 2011 01:01:30
Newsy OgólneWitam wszystkich użytkowników w 2011!!


.•´`*♥.SZCZĘŚLIWEGO
*.*´¨)♥.NOWEGO
.•´,•*´¨)¸.•*¨)♥.2011
¸.•´¸.•*´¨)♥.ROKU :)**
(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)
......\~~~~~/.....\~~~~~/
.......\~~~~/.......\~~~~/
........\~~~/.........\~~~/
.........\~~/...........\~~/
..........\~/.............\~/
...........||...............||
...........||...............||
...........||...............||
......./****\........../ ****\

Życzy administracja.
Nevs
Dodane przez RKO dnia grudzień 23 2010 19:37:56
Newsy Ogólne* The Miz może potrzymać pas mistrzowski WWE znacznie dłużej niż zakładano. Wstępnie Miz miał być mistrzem przez krótki okres czasu tzn. do gali TLC lub Royal Rumble, ale obecnie wspomina się o zachowaniu przez Miza pasa aż do WrestleManii chociaż osobiście uważam, że właściciel najważniejszego tytułu w WWE zmieni się najpóźniej na Elimination Chamber. Warto dodać, że już wiele tygodni temu zastanawiano się nad starciem John Cena vs. The Miz na WM27, teraz stawką w tym pojedynku może być pas mistrzowski WWE. Organizacja WWE jest bardzo zadowolona z Miz gdyż swoim poświęceniem, oddaniem i ciężką pracą przypomina oficjelom Johna Cenę.

* Creative team WWE przygotował już kilka rozwiązań i propozycji, które przejrzą Vince oraz Stephanie McMahon i wybiorą ich zdaniem najciekawsze pomysły. Royal Rumble ma być bardzo ważnym punktem na drodze do tegorocznej WrestleManii, wiele ważniejszym niż w ostatnich latach, ponieważ kulminacja wielu wydarzeń jakie będą miały miejsce na Royal Rumble nastąpi w Atlancie na WrestleManii XXVII. Vince McMahon chce aby galę w systemie pay-per-view wykupiło w Stanach Zjednoczonych ponad milion osób więc możemy spodziewać się kilku atrakcji.
Konkurs!!!
Dodane przez RKO dnia grudzień 22 2010 16:19:29
Newsy Ogólne
Wyniki Slammy Awards 2010
Dodane przez RKO dnia grudzień 20 2010 15:53:17
Slammy Awards Slammy AwardGwiazda roku:

- John Cena

Najbardziej szokujące wydarzenie roku:

- Debiut Nexusa.

Najgłupsze wydarzenie roku:

- Lay-Cool poknane przez Mae Young

Nikczemnik roku:

- CM Punk śpiewa „wszystkiego najlepszego” dla córki Reya Mysterio.

Najwybitniejsza akcja roku:

- John Cena wnosi Batiste na auto a następnie zrzuca przeciwnika ze sceny używając dwa Attitude Adjustment.

Najlepsza chwila gościa specjalnego roku:

- Pee Wee Herman vs. The Miz

Najlepsza kraksa roku:

- Edge niszczy komputer Generalnego Menadżera.
NXT (14.12.2010)
Dodane przez RKO dnia grudzień 20 2010 07:44:09
NXTCała szóstka rekrutów stawiła się w ringu, gotowa na pierwsze dzisiejsze wyzwanie - karaoke. Zwycięzcę wybiorą fani na trybunach. A żeby było ciekawiej, zawodnicy będą śpiewać theme wrestlerów WWE

+ Conor O'Brian śpiewał theme króla Sheamusa
+ Derrick Batteman śpiewał theme The Miza (świetnie mu wyszło "Aweeesome" )
+ Jacob Novak śpiewał theme Dolpha Zigglera
+ Brodus Clay śpiewał theme "Dashing" Cody Rhodesa
+ Johnny Curtis śpiewał theme Randy'ego Ortona
+ Byron Saxton śpiewał theme Shawna Michaelsa

Kogoś trzeba było wybrać jako zwycięzcę i WWE Universe wybrali Byrona Saxtona.
SmackDown (17.12.2010)
Dodane przez RKO dnia grudzień 19 2010 18:14:34
SmackDownNiebieską gale otwiera Rated R Superstar, Edge! Nie będzie kłamał, ostatnie 4 tygodnie były dla niego dziwaczne, być może najbardziej dziwaczne w jego karierze, a nawet w całym życiu. Nie sądzi, że są słowa które mogły by to opisać, więc zmontował dla nas mały filmik by to pokazać. Wyświetlony zostaje filmik z całego ich feudu (użył przy nim muzyki z Benny Hilla ;] ). Tak to wszystko się stało. Ludzie pytają go dlaczego robił te wszystkie rzeczy. Ma jedno słowo, a właściwie imię: Kane. Zna go od 12 lat, ale wie też jaki był od urodzenia: był zły. Terroryzował i używał ludzi dla własnej rozrywki. Nie zapominajmy, że w te lato terroryzował cały roster Smackdown, oskarżając ich o atak na jego brata, podczas gdy on sam to zrobił. Użył własnego ojca, Paula Bearera jako pionka by pochować Undertakera żywcem. Tak więc gdy usłyszał, że będzie walczył z Kanem stwierdził, że musi zejść do jego poziomu. Ogień na ogień, nikt nigdy się na to nie zdecydował, zagrał z Kanem w jego gry. Czy zagolopwał się? Może tak, ale cel uświęca środki. To zadziałało, Kane stracił rozum bardziej niż zwykle. Mistrz walk psychologicznych został pokonany. W końcu. To wszysko będzie tego warte, gdy w niedzielę w jego walce, po tym jak popękają stoły i będzie to wyglądało jak po przejściu tornado, on rozstawi drabinę pośrodku ringu, wespnie się i ściągnie tytuł, zostając 10-krotnym World Heavyweight Championem.
RAW w HSBC Arena, plany co do kilku gwiazd WWE, MVP opuści USA?...
Dodane przez RKO dnia grudzień 15 2010 16:13:24
Raw* WWE ogłosiło, iż Monday Night RAW 28 lutego 2011 roku odbędzie się w HSBC Arena w Buffalo w stanie Nowy Jork. Bilety trafią do sprzedaży 18 grudnia 2010 br.

* Creative Team ma sporo pomysłów na storyline'y z udziałem takich gwiazd jak The Miz, Sheamus, John Cena, Nexus i Edge. Miałby się one odbywać do lutego przyszłego roku.

* MVP już zaczął rozglądać się nad nową pracą. Sam przyznał jednak, iż zamierza jej szukać nie w Stanach Zjednoczonych, lecz w Japonii.

* Vince McMahon wciąż wierzy w sprowadzenie Brocka Lesnara do WWE na WrestleManię 27. Chairman wyznał, iż rozmawiał z jednym z członków Creative Teamu na ten temat. Po rozmowie tej przyznał, iż pojawienie się Lesnara w WWE wciąż jest możliwe.

* Writerzy planują heel turn Meliny. Pozwoliłoby to jej feudować z Natalyą i toczyć z nią walki o Pas Mistrzowski Div.
Życzenia
Dodane przez RKO dnia grudzień 13 2010 16:06:37
Newsy Ogólne
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Następne PPV
03. kwietnia 2011 WWE Championship The Miz (c) vs John Cena World Heavyweight Championship Edge (c) vs Alberto Del Rio Singles Match Triple H vs The Undertaker
TNA PPV : 09-01-2011
TLC
Survivor Series

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie